Bezpłatna licencja komercyjna

Dzięki modułowi "PIT-SCAN" program wypełnia zeznanie roczne PIT w ciągu kilku sekund. Innowacyjna technologia dla wszystkich. Idealne rozwiązanie do usługowego wypełniania PIT-ów.

Bezpłatna licencja komercyjna

Możesz pobrać niniejszy program jeśli prowadzisz biuro księgowe lub rachunkowe oraz rozliczać na nim formularze PIT.  Program jest bardzo prosty w obsłudze i jako pierwszy na rynku zawiera moduł skanujący PIT.  W wersji on-line możesz skorzystać z pomocy asystenta podatkowego. Rozliczysz Pit szybciej dzięki systemowi podpowiedzi, automatycznemu poprawianiu błędów i podręcznemu kalkulatorowi. Bezpłatna licencja komercyjna umożliwia wysłanie pitu on-line do Urzędu Skarbowego. W razie jakichkolwiek kłopotów z prawem podatkowym zadzwoń na bezpłatna infolinię 801 066 925 i skorzystaj z pomocy ekspertów.

Oto program, który na 100% dobrze, szybko i za darmo pomoże Ci wypełnić PIT. Program wykona większość pracy za ciebie. Wygodnie, bez stresu, w kilka minut będziesz mieć z głowy rozliczenie PIT, który możesz wysłać elektronicznie do Urzędu Skarbowego. Z programu korzystało już ponad 3 000 000 osób. Gwarantujemy, że Ty również będziesz zadowolony.

Jest to idealne rozwiązanie dla internautów oraz użytkowników innych, niż Windows systemów operacyjnych (Mac OS, Linux). W wersji on-line wirtualny doradca pomoże rozwiązać problemy podatkowe oraz wspomoże osoby niedowidzące w wypełnianiu PIT. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik tele-informatycznych możliwe jest uzyskanie pomocy fachowców z zakresu prawa podatkowego. Bezpłatna infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00.

Pobierz i rozliczaj PIT-y usługowo

Masz pytania związane z rozliczeniem? Użytkownicy darmowego programu PIT-OPP mogą korzystać z telefonicznych porad doradców podatkowych: 801 066 925. Wystarczy jeden telefon, a Twoje wątpliwości zostaną rozwiane przez profesjonalistów.

Rozliczaj PIT-y usługowo on-line

 

Im szybciej wyślesz deklarację podatkową do urzędu skarbowego, tym prędzej otrzymasz zwrot z podatku.